ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОМІСІЙНІЙ ПЕРЕВІРЦІ АВТОТРАНСПОРТУ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ШКОЛЯРІВ.

Фахівці Держпродспоживслужби провели обстеження автобусів,  в яких перевозяться школярі  до закладів освіти в ході роботи комісії, створеної Миколаївською міською радою на виконання протоколу ТЕБ і НС м. Миколаєва № 16.

Перевезення  учнів  в заклади , що розташовані в с. Велика та Мала Коренихи здійснює підприємство ТДВ « Оріон –Авто». Задіяні 4 одиниці автотранспорту.

В ході обстеження проведена перевірка виконання вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних  заходів   у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням    коронавірусної хвороби (COVID -19) » № 50 від 22.08.2020р. в частині перевезення дітей та працівників закладу освіти.

На підприємстві обладнано  стаціонарну мийну на який проводиться  дезінфекційні заходи у салоні транспортного засобу в кінці робочої зміни.

В салоні шкільного автобусу в наявності антисептичний засіб для обробки рук.

На медичному пункті підприємства за станом здоров’я водіїв проводиться  щоденний контроль та температурний скринінг до початку робочої зміни з записом у відповідному журналі.