Держпродспоживслужба провела перевірки кінотеатрів міста Миколаєва щодо дотримання карантинних обмежень

З метою перевірки виконання дотримання вимог Постанови Головного Державного санітарного лікаря України « Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину  в зв’язку з поширенням   коронавірусної хвороби (COVID-19) »   від  01.07.2020 №38 фахівцями Держпродспоживслужби сумісно з представниками національної поліції та адміністрації Центрального району міста проведено санітарно-епідеміологічне обстеження кінотеатрів м. Миколаєва.

Обстеженням охоплені кінотеатр « Мультіплекс », пр. Центральний, 98, кінопалац «Пионер», вул. Декабристів,21, кінотеатр « Батьківщина», вул. Московська ,9.

За результатами встановлено, що вимоги щодо карантинних обмежень, які визначені в Постанові Головного Державного санітарного лікаря України « Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину  в зв’язку з поширенням   коронавірусної хвороби (COVID-19) »   від  01.07.2020 №38 дотримуються.

– розміщення глядачів здійснюється з вільним місцем по обидва боки, спереду та позаду; в кінотеатрах продаються квитки згідно розробленої схеми, відповідно до рекомендацій;

–  в інтервалах між сеансами проводиться прибирання та дезінфекції приміщення;

– працівники та відвідувачі  знаходяться у кінотеатрі у захисних масках або респіраторах, які закривають ніс і рот.

Результати обстеження внесені у відповідний акт.