Держпродспоживслужба продовжує роботу щодо контролю виконання карантинних обмежень на об’єктах м. Миколаєва

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 року №522  внесені зміни до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». А саме, обмежено час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць до 23 години 00 хвилин.

Фахівці Держпродспоживслужби прийняли участь  в роботі робочих груп  сумісно з представниками адміністрацій міста та району, національної поліції та  проведені моніторингові перевірки на території Заводського району міста  щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму роботи, режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах розважальної діяльності. Перевірками охоплено 14  об’єктів громадського харчування та розважальних закладів.

За результатами  встановлено,  перевірені заклади виконують вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 року №522 , після 23 години заклади припинили свою роботу.