«Держпродспоживслужба планує розширити напрямки співпраці з ФАО», – Сергій Ткачук

Держпродспоживслужба продовжує співпрацю з ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), зокрема з питань, пов’язаних з безпечністю харчових продуктів та благополуччя тварин, а також здійсненняv фітосанітарних заходів.

Під час зустрічі т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Сергій Ткачук та керівник програми ФАО Луїс Амайя обговорили пріоритетні напрямки спільної взаємодії Держпродспоживслужби та ФАО у галузі ветеринарної медицини та сферах безпечності харчових продуктів, карантину та захисту рослин, які є нагальними під час воєнного стану.

Керівництво Держпродспоживслужби висловили подяку представникам ФАО за всебічну підтримку Україні, зокрема оснащення державних лабораторій новим обладнанням для проведення передекспортного тестування.

«Розширення можливостей лабораторій, в свою чергу, сприятиме експорту та торгівлі української продукції, задоволенню нагальних експортних потреб України, які були обмежені внаслідок військових дій та пов’язаних з цими обставинами» – підкреслив Сергій Ткачук.

Учасники домовилися продовжити співпрацю з ключових напрямках, які важливі для забезпечення продовольчої безпеки та епізоотичного благополуччя.