ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПЕРЕВІРИЛА ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ « ДЕЛЬФІН»

Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області  провело санітарно-епідеміологічне обстеження Комунального підприємства Миколаївської міської ради закладу оздоровлення та відпочинку для дітей « Дельфін», що розташований в м. Миколаєві с. Мала Корениха.

Обстеження проводилося по питанням дотримання карантинних обмежень та виконання вимог Постанови Головного Державного санітарного лікаря України «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах  оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням    коронавірусної хвороби (COVID-19) »   від  30.07.2020 № 43  під час виховання перебування дітей в закладах.

Рекомендації Головного Державного санітарного лікаря України виконуються. В закладі відпочивають виключно діти міста Миколаєва. Діти з інших регіонів України в закладі відсутні. При цьому зменшено кількість дітей в закладі зменшено, з ціллю забезпечення соціального дистанціювання в їдальні та спальних кімнатах. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та протягом доби перед відвідуванням їдальні з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми.

Переформатоване розміщення в  спальних кімнатах , їдальні та кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання.

Проводяться ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання. Надається пріоритет активностям та зайняттям, що проводяться на відкритому повітрі.

Під час обстеження фахівцями Держпродспоживслужби відібрані проби питної води, води з басейну та проби харчових продуктів для лабораторних досліджень.