Актуальна інформація

увага

Відкрито роботу «Гарячої лінії» за системою раннього попередження про карантинні організми.

Тел. 0512-58-25-63.

 

 

 

 

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які планують експорт об’єктів регулювання до країн Євразійського економічного союзу про набрання чинності з 1 липня 2017 року рішень Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016р. №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», № 158 «Про затвердження єдиного переліка карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу». Рішення розміщені на офіційному сайті Держпродспоживслужби.

_______________________________________________________________

До уваги суб’єктів господарювання.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що  з 01.01.2019 року в Республіці Корея запроваджується система оцінки допустимого вмісту залишків пестицидів у сільськогосподарській продукції. У зв’язку з чим та з метою  уникнення закриття ринку експорту харчової кукурудзи, інформуємо стосовно переліку пестицидів та гранично допустимих рівнів залишків препаратів, які зареєстровані та потребують реєстрації в Республіці Корея.

Перелік 50 препаратів та гранично допустимі рівні залишків препаратів, зареєстрованих в Республіці Корея.

 

Перелік 50 препаратів та гранично допустимі рівні залишків препаратів, зареєстрованих в Республіці Корея.

Перелік 59 препаратів та гранично допустимі рівні залишків препаратів, що вимагають реєстрації в Корейському харчовому стандартному кодексі.

 

Перелік 59 1