Привітання з Днем Конституції України!

Дорогі друзі!

       Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! Це свято не просто дата в календарі, а символ нашої державності, нашої свободи та незалежності. 28 червня 1996 року було ухвалено Конституцію України, яка стала основою нашої правової держави.
Цей документ є втіленням наших спільних мрій і прагнень до справедливості, рівності та гідного життя. Конституція України закріпила наші основні права та свободи, визначила шляхи до гармонійного розвитку суспільства, де кожен з нас може реалізувати свій потенціал.
Сьогодні, в умовах війни, ми особливо відчуваємо значення єдності, взаємної підтримки та патріотизму.
Наша Конституція — це наш дороговказ, який допомагає нам зберігати віру в краще майбутнє, бути сильнішими та не здаватися. Ми шануємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.
Бажаю всім міцного здоров’я, миру та злагоди у кожному домі. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу країну, а наші дії завжди будуть спрямовані на її процвітання. Нехай кожен з нас зробить свій внесок у розвиток нашої Батьківщини, щоб передати наступним поколінням ще сильнішу, ще прекраснішу Україну.

З Днем Конституції України! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Сергій РЕКУН