Комісійні перевірки пришкільних вiдпочинкових таборів

З метою дотримання вимог чинного законодавства при наданнi послуг з оздоровлення та вiдпочинку дітей, фахівцями Первомайського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 7 червня та 10 червня 2024 року прийнято участь в комісійних перевірках пришкільних вiдпочинкових таборів пiд час їх роботи.
У ході проведення перевірок особлива увага приділялась:
– безпечності середовища перебування дітей в оздоровчих закладах у відповідності до вимог санітарних норм;
– здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей;
– організації медичного обслуговування;
– забезпеченню дітей якісним і безпечним харчуванням, в т.ч. контроль за роботою холодильного та технологічного обладнання, за санітарним станом приміщень харчоблоків, дотриманням температурних умов та термінів зберігання продуктів харчування, наявністю відповідної супровідної документації на харчові продукти, веденням документації з організації харчування, виконанням затверджених норм харчування.
Під час обстежень фахівцями управління Держпродспоживслужби проведена роз’яснювальна робота з питань дотримання санітарного законодавства для запобігання поширення харчових отруєнь та інфекційних захворювань, забезпечення дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів при наданні послуг під час оздоровлення та відпочинку дітей в літній період.