Реєстрація потужностей: крок до контролю якості риби

Спеціалістами Миколаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено роз’яснювальну роботу з операторами ринку щодо реєстрації потужностей які займаються первинним виробництвом а саме виловом риби на території Веснянської територіальної громади представникам вручені пам’ятки та координати для подачі заяви/

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  нагадує, що суб’єкти господарювання які впровадять діяльність у сфері виробництва та обігу харчових продуктів, згідно статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», від 23 грудня 1997 року № 771/97- ВР зі змінами зобов’язані зареєструвати потужності.

В Офіційному віснику України 08.04.2016 року опублікований наказ Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 “Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам”, зареєстрований в Мін’юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 зі змінами та розпочато процес державної реєстрації потужностей.

Державній реєстрації підлягають потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

Заява про державну реєстрацію потужності може бути подана до Центру надання адміністративних послуг не пізніше 10 календарних днів до початку роботи потужностей. Заява пишеться на начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Потужностям у реєстрі присвоюється особистий реєстраційний номер, протягом 15 днів після отримання заяви оператора ринку.