Актуальні питання водопостачання

Питання забезпечення населення питною водою гарантованої якості залишається на постійному контролі в Головному управлінні Держпрподспоживслужби в Миколаївській області. Організована активна співпраця з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері питного водопостачання. Проводиться обмін інформацією щодо стану контролю першочергових заходів по покращенню матеріально-технічної бази систем водопостачання, ознайомлення з новими нормативними документами у сфері питного водопостачання.

З метою надання методичної допомоги суб’єктам господарювання з питання забезпечення населення водою гарантованої якості 29 травня 2024 року фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баштанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ініційована та проведена онлайн-нарада з керівниками та представниками КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради, КП «Володимирівський комунальник», КП «Водопровідні мережі» Новобузької міської ради, ФОП Кічула, ПП Лось, Березнегуватська селищна рада, КП «Червонодолинське».

Під час наради:

– доведено до суб’єктів господарювання основні вимоги Наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 12 квітня 2024 року N 309 «Порядок розроблення підприємствами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення технологічних регламентів»;

– надана методична допомога з питань складання робочої програми виробничого контролю якості питної води;

– обговорені проблемні питання за результатами здійснення виробничого контролю з метою отримання гарантованої якісної та безпечної питної води.