Фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства 18.04.2024 та 22.04.2024р проведено дводенний вебінар-практикум для закладів дошкільної освіти. Тема вебінару-практикуму: «ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ ЧОТИРЬОХТИЖНЕВОГО МЕНЮ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ». Перед проведенням вебінару-практикуму всім учасникам на електронну пошту були направлені методичні матеріали.

Під час практикуму надана методична допомога практичної частини складання меню, планування меню, розроблені приклади меню на день. Під час самостійної роботи учасники складали приклад меню на інший день тижня. На другий день практикуму обговорювалися помилки самостійної роботи, запропоновані шляхи вирішення та виправлення таких помилок.

Всього за поточний період 2024 року проведено 8 теоретичних вебінарів щодо основних вимог організації раціонального харчування, складання перспективних меню в закладах освіти. Всього прийняло участь в вебінарах 488 представників закладів освіти: це керівники закладів, медичні сестри, кухари.

Також проведено 3 практичні вебінари щодо основних вимог складання перспективних меню в закладах освіти, в яких прийняли участь 82 особи.

Робота щодо запровадження Стратегії реформування системи шкільного харчування продовжується.