ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А

Гепатит А – це спричинене вірусом гепатиту А захворювання, що вражає печінку. Його також називають хворобою Боткіна. Гепатит А передається фекально – оральним шляхом і являється кишковою інфекцією. Це дуже заразне захворювання, оскільки має маленьку інфікувальну дозу і багато чинників передачі. Цей вірус гарно виживає в довкіллі на будь яких поверхнях, на харчових продуктах, у воді від 3-х до10 місяців, у випорожненнях – 30 діб, чудово виживає в заморожених продуктах. Гине ж вірус через 5-ть хвилин кип’ятіння та є чутливим до ультрафіолетового випромінювання.
Вірус гепатиту А передається:
– внаслідок вживання води або харчів, що можуть містити фекалії інфікованих людей;
– через недотримання особистої гігієни (брудні руки);
– у сім’ях коли інфікована людина готує їжу для всіх членів сім’ї.
Симптоми захворювання:
– слабкість та втомлюваність, підвищена температура, втрата апетиту, діарея, блювання, важкість у правому підребер’ї, потемніння сечі, жовтяниця. Інкубаційний період захворювання-14-28 днів.
При появі таких симптомів негайно потрібно звертатись до лікаря.
Перехворівши один раз людина набуває імунітет проти гепатиту А на все життя.
В групі ризику захворіти гепатитом А є фахівці певних категорій: працівники комунальної служби, що ремонтують водопроводи, військові.З метою недопущення виникнення захворювання одним з пріоритетних напрямків є контроль за мікробіологічними і бактеріологічними показниками досліджень води в системах централізованого і децентралізованого водопостачання. Наявність мікробіологічного забруднення води водночас може свідчить і про наявність вірусологічного забруднення в т.ч. вірусом гепатиту А. В зв’язку з чим, органи місцевого самоврядування повинні контролювати якість води в системах водопостачання. В разі виявлення відхилень мікробіологічних і бактеріологічних показників проб води, балансоутримувачами водопроводів необхідно оперативно вживати заходи, щодо ліквідації причин забруднення води, обов’язково проводити дезінфекцію мереж водопостачання.

Щоб уникнути інфікуванню гепатитом А потрібно дотримуватись:

– Воду пити з перевірених джерел водопостачання, не вживати воду з невстановленого джерела, кип’ятити воду 5-10 хвилин з колодязів та інших джерел нецентралізованого водопостачання;
– Правил гігієни рук. Найбільш ефективний спосіб захисту – це миття рук з милом і теплою водою щонайменше 20 секунд. Це особливо важливо перед
приготуванням їжі та після відвідування вбиральні;
– Овочі та фрукти перед вживанням мити кип’яченою водою гарантованої якості,
а також дотримуватись санітарних правил при приготуванні їжі та миттю
посуду.

Дотримуйтесь правил і не хворійте!
Бережіть своє здоров’я та своїх близьких!