З метою своєчасного та оперативного реагування на загрози, які спричинені руйнуванням греблі Каховської  ГЕС, та з метою планування заходів по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, 15 червня 2023 року у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено нараду за участю заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Захаріна та керівників структурних підрозділів Головного управління.

Україна потерпає від агресії російської федерації, і однією із недавніх подій, яка викликала значну загрозу для людей та довкілля, був підрив греблі Каховської Гідроелектростанції (ГЕС).

Одним із найбільших наслідків підірвання греблі Каховської ГЕС було значне затоплення сусідніх земель. Тисячі гектарів сільськогосподарських угідь та житлові райони були затоплені водою, що спричинило значні збитки для місцевих фермерів та жителів. Рибні запаси також постраждали, оскільки вода змінила свій режим та склад хімічних речовин, що вплинуло на екосистему річки.

Після підриву греблі Каховської ГЕС виникла необхідність в негайних заходах для відновлення ситуації та запобігання подальшим наслідкам.

На нараді, яка відбулася у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, керівники структурних підрозділів Головного управління надали інформацію та роз’яснення щодо ситуації, яка склалася у зоні затоплення та заходів, які були вжиті для ліквідації її наслідків.

З метою збереження тварин, їх переміщення відбувалось в межах сіл у більш безпечніші місця (Баштанський район). Особливої загрози для тварин в зонах надзвичайної ситуації у Миколаївському районі не було. Також зазначено, що повідомлення про факти затоплення худобомогильників не надходили.

Миколаївською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби  та державними лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках посилено державний ветеринарно-санітарний контроль за реалізацією риби, рибопродуктів тощо. Спеціалістами встановлена відсутність фактів виявлення порушень при реалізації риби, рибопродуктів на агропродовольчих ринках.

Під час наради повідомлено, що спеціалісти управління безпечності харчових прдуктів та ветеринарної медицини Головного управління залучаються до сумісних, з державною екологічною інспекцією та Національною поліцією, заходів щодо перевірки дотримання вимог порядку збуту та розповсюдження водних біоресурсів на ринках та невстановлених місцях торгівлі (стихійні місця продажу) міста Миколаєва та Миколаївської області.

Постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення з питань, які стосуються можливого поширення інфікованих тварин. Відповідна інформація розміщена на сайтах районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, та на вебпорталі Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Відповідні пам’ятки поширюються серед населення.

Після зменшення рівня повені планується проведення вакцинації тварин проти сибірки. Для цього було доставлено 2 000 тис. доз відповідної вакцини з Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавської області.

Окрім того, затоплення великих територій може впливати на якість води та створювати умови для розмноження та поширення хвороботворних мікроорганізмів.

Фахівцями управління державного контролю  за дотриманням санітарного законодавства постійно проводяться вибіркові позапланові перевірки у сфері надання послуг, а також розроблено та затверджено оперативний план заходів щодо забезпечення належного контролю за якістю води, яка використовується для забезпечення міста Миколаєва питною водою. Окрім того, з початку використання альтернативних джерел водопостачання, розроблені рекомендації для місцевої влади щодо вимог до транспорту, пунктів роздачі води, ємностей для запасу води.

З метою недопущення негативних наслідків підриву греблі проводиться постійна комунікація з органами місцевого самоврядування та з військовими адміністраціями щодо підтоплених територій. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області здійснюють санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з питань безпеки харчування, захисту від інфекційних захворювань та ліквідації стихійної торгівлі. Також проводиться моніторинг відомчого лабораторного контролю здійсненого суб’єктами господарювання. Відповідна інформація розміщена та постійно оновлюється на вебпорталі Головного управління.

Фітосанітарна ситуація в зоні затоплення також є важливою оскільки вона стосується рослинного світу та може мати великий вплив на сільське господарство. Затоплення природних угідь та сільських земель може призвести до втрати родючого ґрунту, зниження врожайності та вимирання деяких видів рослин.

Тільки завдяки взаємодії різних сторін, включаючи державні органи, громадськість та суб’єкти господарювання можна досягти успішного подолання викликів, які постали перед українцями у наслідок цієї надзвичайної ситуації.

Ефективна співпраця та постійний контроль за ситуацією дозволить зберегти здоров’я тварин та людей, забезпечити екологічну рівновагу та стійкий розвиток регіону.