Одним з пріоритетних напрямків в роботі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області – є забезпечення контролю за створенням в закладах освіти безпечного середовища, організації здорового раціонального та безпечного харчування, недопущення виникнення інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Фахівці управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства приймають активну участь в реалізації плану заходів Розпорядження КМУ №174-р від 24.02.2023 «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», щодо розбудови системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок.

З метою виконання поставлених завдань, недопущення виникнення епідемічних ускладнень, в травні 2023 року фахівцями управління, державного нагляду за дотримання санітарного законодавства, була взята участь в проведенні 4-х комісійних перевірок закладів дошкільної освіти м. Миколаєва.

За результатам участі в комісіях, надані консультації з питань підготовки закладів до нового навчального року, недопущенню спалахів інфекційних захворювань, харчових отруєнь, був проведений моніторинг санітарно-технічного стану освітніх закладів.

Фахівцями Держпродспоживслужби в Миколаївській області проводиться постійна співпраця з органами місцевого самоврядування з питань приведення освітніх закладів у відповідність до вимог чинного санітарного законодавства. Так, за інформацією, отриманою від органів місцевого самоврядування, в травні 2023року, в 27 освітніх закладах були вжиті заходи щодо покращення матеріально-технічного забезпечення харчоблоків: проведені ремонти приміщень харчоблоків, проведений ремонт комунікацій, облаштовані нові системи вентиляції, придбане технологічне та холодильне обладнання, встановлені пристрої для доочищення води, облаштовані скважини з очисними системами, придбаний кухонний та столовий посуд, збільшилась вартість харчування. Найбільша робота була проведена в м. Миколаєві, м. Первомайську, Вознесенському районі Миколаївської області.

З метою забезпечення контролю за організацією в закладах освіти раціонального харчування, недопущення виникнення епідемічних ускладнень, фахівцями управління, в травні 2023року було проведено: 1 семінар, 7 нарад, 5 круглих столів з представниками органів місцевого самоврядування та керівниками закладів освіти; проведено 217 бесід, надано 107 консультацій щодо розробки перспективних 4-тижневих меню, з урахуванням рецептур, рекомендованих Є.Клопотенко та вимог Постанови КМУ від 24.03. 2021р. № 305 «Норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», написано 47 листів органам місцевого самоврядування та керівникам закладів освіти; направлено 35 статей в пресу та на веб сайти; розглянуто 80 меню погоджено – 36 (45%).