2 листопада відбулися позапланові перевірки торгівельних центрів та супермаркетів, в тому числі ТРЦ “Portal”, ТЦ «Епіцентр» та супермаркету торгівельної мережі «Пюре». Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області спільно з представниками поліції та органами місцевого самоврядування продовжують здійснювати перевірки стосовно дотримання суб’єктами господарювання профілактичних та протиепідемічних вимог щодо діяльності в умовах карантинних обмежень. Перевіряють наявність свідоцтва про вакцинацію, засобів індивідуального захисту, дистанційних розміток, проведення термометрії, здійснення дезінфекції приміщень в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, перукарнях та салонах краси. В ході перевірки виявлено деякі порушення протиепідемічних вимог: недостатня кількість дезінфікуючих засобів, не завжди використовуються засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, одноразові рукавички), не проводиться температурний скрінінг з відміткою у журналі тощо. За результатами перевірок вжито відповідні заходи, зокрема, надано приписи та відповідно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Також з покупцями і відвідувачами торгівельних центрів та супермаркетів, які не дотримувались маскового режиму проведено роз’яснювальну роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!