Світловодська Сметана 15% НЕ ВІДПОВІДАЄ НОРМАМ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Державними інспекторами Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування потужності з роздрібної торгівлі харчовими продуктами, відібрано зразки сметани, дата виробництва 20.05.2019, номер партії №2, термін придатності до 02.06.2019р. виробник ТОВ «Світловодський Маслосирзавод» 27500 Україна, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Макаренка, 2.

За результатами лабораторних досліджень, проведених Миколаївською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено, в сметані 15% виробника ТОВ «Світловодський Маслосирзавод»  за вмістом масової частки немолочного жиру (Масова частка немолочного жиру в жировій фазі масла, %) не відповідає ДСТУ 4418:2005.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, на неприпустимість реалізації вищезазначеної сметани.  В іншому випадку такі суб’єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованої сметани.