Планове інспектування потужності закладу громадського харчування Новоодеської цетральної районної лікарні

На виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (надалі – Головне управління) повідомляє.

При здійсненні планового інспектування потужності закладу громадського харчування Новоодеська центральна районна лікарня (Миколаївська обл., Новоодеський р-н, м. Нова Одеса, вул. Шкільна, 38) проведено відбір проб харчових продуктів для дослідження на показники безпечності.

За результатами дослідження (експертний висновок № 002577 п/18 від 05.11.2018) виявлено невідповідність готових страв (каша рисова з птицею) за мікробіологічними показниками (виявлено БГКП (коліформи),за результатами досліджень (експертний висновок № 002581 п/18 від 05.11.2018), виявлено невідповідність готових страв(оладка печінкова) за мікробіологічними показниками ( виявлено БГКП (коліформи).

Головним управлінням вживаються заходи щодо недопущення в обіг харчових продуктів, які не відповідають встановленим вимогам.