Нормативні документи

Акт

ЗАЯВА на проведення фітосанітарних процедур до Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

ФІТОСАНІТАРНИЙ СЕРТИФІКАТ НА РЕЕКСПОРТ

ЗАЯВА на оформлення фітосанітарного сертифіката, фітосанітарного сертифіката на реекспорт, карантинного сертифіката

КАРАНТИННИЙ СЕРТИФІКАТ

__________________________________________________________

Про встановлення персональних зон обслуговування при здійсненні державного фітосанітарного контролю

– 2018.02.09 наказ 111 ТАБЛИЦЯ зони відповідальності

___________________________________________________________

Наказ Міністерства Аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013  № 96 «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби» 

Наказ Міністерства Аграрної політики та продовольства України від 02.07.2012 № 384 «Про затвердження уніфікованих форм актів перевірок у сферах карантину та захисту рослин» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 387 «Про Порядок функціонування інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), внесення відомостей до неї та строки розміщення цих відомостей» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 350  «Про затвердження Порядку здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю)» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 448 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною ветеринарною та фітосанітарною службою» 

Постанова Кабінету Міністрів України від від 22 вересня 2016 р. № 651 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері карантину рослин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» 

Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» 

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. № 364  «Деякі питання реалізації принципу “єдиного вікна” під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р  «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. N 1348 «Деякі питання надання послуг Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641 “Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління, і розміру плати за їх надання» 

Закон України «Про адміністративні послуги» 

Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» 

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про карантин рослин»

Закон України Про захист рослин

Закон України Про пестициди і агрохімікати 

П О С Т А Н О В А від 18 вересня 1995 р. N 746  Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

Постанова від 12.05.2007р. №705 Про деякі питання реалізації Закону України “Про карантин рослин”