Адреса

Головне Управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

м. Миколаїв, пр. Центральний, 288

E-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua

тел./факс: (0512) 24-00-23

2 коментарі до “Адреса”

 1. Добрий день! Надайте будь-ласка роз’яснення з приводу того чи проводить Держпродспоживслужба вимірювання рівня шуму за зверненнями громадян. Якщо так, то прошу зазначити який підрозділ здійснює таку роботу та надати його контакти.

 2. управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства сказав:

  Добрий день, шановний Олександре!
  В межах повноважень, покладених на Держпродспоживслужбу Постановою КМУ від 02.09.2015 №667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області може здійснити заміри шуму в ході здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі Вашого обґрунтованого письмового звернення, відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». В розділі «Контактна інформація для звернень» вказані адреса та телефони, на які можна направити Ваше звернення.
  Разом с тим, повідомляємо, на сьогоднішній день, правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб визначає Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у вигляді планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю).
  Згідно статті 6 зазначеного Закону України, підставами для здійснення позапланового заходу у Вашому випадку є: подання обґрунтованого звернення про порушення, що спричинило шкоду Вашим правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності) та відомостей про суб’єкт господарювання, який спричинив шкоду.
  Позаплановий захід, у такому разі, буде здійснено за умови отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) від центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері державного нагляду (контролю), а саме Міністерства охорони здоров’я.
  Також повідомляємо, заміри шуму Ви можете замовити на платній основі в будь які акредитованій лабораторії міста, атестованій на даний вид досліджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *